Zapraszamy do zamówienia testu ojcostwa w Warszawie. Odwiedzając naszą placówkę zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Oferta Genomio:

Oferujemy badania DNA dla celów prywatnych, oraz badania na ojcostwo przeprowadzane na potrzeby sądu. Testy ojcostwa można wykonać na obszarze całego kraju, od dziś także w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia wizyty.

test na ojcostwo

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Warszawie prowadzi:

– pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych ,

– odebranie wyników badań ojcostwa,

– odbiór zestawu do pobrania wymazów z jamy ustnej do badania.

Już teraz test DNA na ojcostwo z samodzielnym pobraniem DNA!

Test ojcostwa można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić test DNA na ojcostwo już teraz online lub telefonicznie. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:

– komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału biologicznego,

– jednorazowe rękawiczki,

– szczegółową instrukcję pobrania wymazu,

– koperty osuszające,

– kopertę zwrotną,

– druk zamówienia,

– formularz pobrania

O nas:

Laboratorium przeprowadza testy ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już około dwanaście tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądów rodzinnych w całym kraju, dla których wykonaliśmy już ponad 3 tysiące badań.

Koszt i czas wykonania badania:

Cena testu ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy badania genetyczne w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty:

Laboratorium posiada aktualny certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy atesty GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości świadczonych przez nas badań. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje analizy starannie i bezbłędnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Warszawie.

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można także wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić badanie DNA online lub telefonicznie.

Testy na ojcostwo dla celów sądowych w Warszawie.

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać wykonane jedynie w naszej placówce partnerskiej w Warszawie lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu DNA polega na potarciu pałeczką do wymazów śluzówki jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie jest konieczne pobranie krwi. Klienci zamawiający test na ustalenie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu materiał biologiczny aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt:

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia.

Nasi pracownicy są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00.

Zobacz jak wykonuje się test DNA na ojcostwo:

Reklamy